*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Split 2-jų valgomojo kėdžių komplektas su žaliu aksomo apmušalu yra neabejotinas patogumo ir stiliaus derinys. Su aukštu ergonominiu dizainu, šios kėdės idealiai tinka svetainei, miegamajam arba valgomajam.
Kėdės pagamintos iš tvirtos metalinės konstrukcijos, užtikrinančios patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jos gali atlaikyti iki 110 kg apkrovą, todėl yra puikus pasirinkimas šeimos susibūrimams, vakarėliams ar kasdieniam naudojimui.
Lengvai surenkama kėdė sveria apie 5 kg, leidžia greitai ir patogiai priderinti prie bet kokio interjero. Kėdžių matmenys – aukštis 88 cm, plotis 48 cm ir gylis 40 cm – užtikrina komfortą kiekvienam naudotojui.
Šis komplektas ne tik suteiks jūsų namams šiuolaikišką išvaizdą, bet ir pagerins bendrą patirtį prie valgomojo stalo. Pasinerkite į modernų dizainą ir patogumą su Split kėdėmis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |