*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdžių komplektas „Split“ puikiai derina modernų dizainą ir funkcionalumą. Šios mėlynos kėdės suteiks jūsų valgomajam ar svetainei elegancijos ir jaukumo.
Pagamintos iš aksomo, šios kėdės ne tik atrodo stilingai, bet ir užtikrina patogumą naudojimo metu. Metalinės kojelės suteikia joms stabilumo ir patvarumo.
Sėdynės aukštis yra 49,5 cm, tad jos idealiai tiks prie bet kurio stalo. Maksimali apkrova – 110 kg, todėl galite jaustis saugiai ir patogiai sėdėdami.
Šis komplektas yra lengvai surenkamas, tad greitai galėsite mėgautis komfortu ir stiliumi namuose. Išbandykite kėdes „Split“ ir suteikite savo interjerui naują pavidalą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 3 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |