*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Komplektas, sudarytas iš keturių valgomojo kėdžių, idealiai tinka jūsų svetainei, miegamajam ar valgomajam. Nesenstantis dizainas ir puiki ergonomika užtikrina maksimalų komfortą.
Kėdės pagamintos iš aksomo, suteikiančio ne tik malonų prisilietimą, bet ir ilgaamžiškumą. Metalinės kojelės garantuoja stabilumą ir patvarumą, tad šias kėdes galėsite naudoti ilgus metus.
Su 110 kg maksimaliu apkrovimu ir svorio tik apie 5 kg, šios kėdės yra lengvai surenkamos ir patogios naudoti kasdien. Jų matmenys taip pat puikiai pritaikyti įvairiems interjero stiliams.
Valgomojo kėdės Split išsiskiria moderniu stiliumi, kuris suteiks jūsų namams elegancijos ir šiuolaikiškumo. Pasirinkite šį komplektą ir mėgaukitės komfortu bei stiliumi kiekvieną dieną.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |