*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas Soria pasižymi nesenstančiu dizainu ir puikia ergonomika, todėl puikiai tinka svetainei, miegamajam ar valgomajam.
Kėdės yra pagamintos iš aksomo, o jų metalinės kojos užtikrina tvirtumą ir stabilumą. Maksimali apkrova yra 110 kg, o kiekvienos kėdės svoris – apie 5 kg.
Soria kėdžių komplektas lengvai surenkamas ir skirtas naudoti namuose, todėl tai ideali pasirinkimas ieškantiems patogumo ir funkcionalumo.
Kėdžių matmenys: aukštis – 86 cm, sėdynės aukštis – 49 cm, plotis – 53 cm, gylis – 42 cm. Tai suteikia puikų balansą tarp komforto ir erdvės taupymo.
Pasirinkite Soria kėdes ir pridėkite stilingą akcentą prie savo interjero.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |