*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas Soria puikiai tinka moderniam interjerui. Jų nesenstantis dizainas ir ergonomika užtikrina komfortą tiek valgant, tiek laisvalaikiu.
Kėdės pagamintos iš aukštos kokybės aksomo, o kojelės – iš tvirto metalo, garantuojant stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Lengvai surenkamos, šios kėdės yra idealios bet kokiam namų kampui - svetainėje, miegamajame ar valgomajame. Maksimali apkrova siekia 110 kg, todėl jos tinka įvairiems vartotojams.
Kėdžių matmenys yra 86 cm aukščio, 53 cm pločio ir 42 cm gylio, o sėdynės aukštis – 49 cm. Komplekte yra dvi kėdės, todėl puikiai tinka mažesnėms erdvėms arba papildyti esamą baldų rinkinį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |