*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
3-jų valgomojo kėdžių komplektas Soria suteikia modernų ir elegantišką akcentą Jūsų namams. Kėdžių dizainas jungia nesenstančią estetiką su puikia ergonomika, todėl jos puikiai tinka valgomajam, svetainei ar miegamajam.
Kėdės pagamintos iš aukštos kokybės aksomo ir tvirtų metalinių kojelių, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą. Maksimali apkrova – 110 kg, todėl jos be vargo atlaikys kasdienius naudojimo iššūkius.
Soria kėdžių komplektas ne tik patogus, bet ir lengvai surenkamas, taip sutaupant Jūsų laiką. Su savo minimalistiniu dizainu, šios kėdės gali būti puikus sprendimas bet kuriuose namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda, Auksinė |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 3 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |