*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Elegantiškas 2-jų valgomojo kėdžių komplektas SPLIT puikiai tinka įvairioms erdvėms, tokioms kaip svetainė, miegamasis ar valgomasis.
Pagamintos iš aksomo, šios kėdės užtikrina komfortą ir ilgalaikį naudojimą, o metalinės kojelės suteikia stabilumo.
Su maksimaliu apkrovimu iki 110 kg, šios kėdės yra ne tik stilingos, bet ir patikimos. Kiekvienos kėdės svoris – apie 5 kg, todėl jos lengvai transportuojamos.
Galite pasitikėti, kad SPLIT kėdžių modelis suteiks jūsų namams modernią išvaizdą ir patogumą kasdieniniame gyvenime.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Leobert |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Rožinė |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |