*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Split“ kėdžių komplektas pasižymi nesenstančiu dizainu ir puikia ergonomika, todėl puikiai tinka bet kuriai erdvei, įskaitant svetainę, miegamąjį ar valgomąjį.
Kėdės pagamintos iš kokybiško aksomo su metalinėmis kojelėmis, suteikiančiomis tvirtumą ir patvarumą. Maksimali apkrova siekia 110 kg, o svoris yra apie 5 kg, todėl jas lengva perkelti.
Su kiekviena kėde, kurios matmenys yra 88x48x40 cm, gausite komfortą ir modernų stilių. Sėdynės aukštis yra 49,5 cm, užtikrinantis patogumą sėdint.
„Split“ kėdės lengvai surenkamos, todėl jos idealiai tinka namų naudojimui. Pasirinkite šį komplektą ir atnaujinkite savo interjerą patogumu ir elegancija.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 3 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |