*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
SPLIT kėdžių komplektas, sudarytas iš keturių modernių mėlynų kėdžių, puikiai tinka bet kuriam namų interjerui. Šios kėdės yra ne tik stilingos, bet ir itin funkcionalios, nepriekaištingai prisitaikydamos prie valgomojo, svetainės ar miegamojo.
Kėdės pagamintos iš aukštos kokybės aksomo, suteikiančio joms eleganciją ir patogumą. Jos turi metalines kojas, kurios užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą, o maksimali apkrova iki 110 kg leidžia patogiai naudotis visiems šeimos nariams.
SPLIT kėdių sėdynės aukštis yra 49,5 cm, o bendras aukštis 88 cm, tad leis patogiai sėdėti ir mėgautis maloniais valgymo ar poilsio momentais.
Lengvai surenkamos, šios kėdės suteikia papildomą patogumą, todėl jas galima greitai pritaikyti įvairioms situacijoms namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |