*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Komplektas, sudarytas iš dviejų valgomojo kėdžių Soria, puikiai derina funkcionalumą ir stilių. Kiekviena kėdė, pagaminta iš patvaraus aksomo, suteikia komforto pojūtį jūsų valgomajame, svetainėje ar miegamajame.
Kėdės metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir saugumo jausmą, o elegantiškas mėlynas dizainas praturtins bet kokį interjerą. Soria kėdės yra lengvai surenkamos, todėl idealiai tinka kasdieniam naudojimui namuose.
Su maksimalia apkrova iki 110 kg ir sėdimosios dalies aukščiu 49 cm, šios kėdės puikiai tinka tiek jaunimui, tiek suaugusiems. Pasirinkite Soria kėdes, kad suteiktumėte savo namams modernumo ir komforto akcentą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |