*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„SPLIT“ kėdžių komplektas siūlo nesenstantį dizainą ir puikią ergonomiką, todėl idealiai tinka svetainei, miegamajam ar valgomajam.
Pagamintos iš kokybiško aksomo, šios kėdės kombinuoja funkcionalumą su patvarumu. Metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir ilgalaikį naudojimą.
Kiekviena kėdė yra lengvai surenkama, o jų maksimalus apkrovos svoris siekia 110 kg, užtikrinant patogų naudojimą visiems šeimos nariams.
Su „SPLIT“ kėdžių modeliu jūsų namai atrodys moderniai ir stilingai, nes tai puikiai dera su bet kokiu interjero stiliumi.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Rožinė |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |