*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus valgomojo kėdžių komplektas "SPLIT" puikiai tinka jūsų svetainei, miegamajam ar valgomajam. Jo nesenstantis dizainas suteikia elegancijos bet kokiam interjerui.
Kėdės yra pagamintos iš aukštos kokybės aksomo, o metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą. Maksimali apkrova siekia 110 kg, tad jos užtikrins patogumą ir saugumą visiems šeimos nariams.
Lengvai surenkamos ir naudojamos namuose, šios kėdės sveria apie 5 kg ir yra idealios kasdieniam naudojimui. Kėdės aukštis siekia 88 cm, o sėdynės aukštis - 49,5 cm, kas suteiks komfortą kiekvienam sėdintiesiems.
Pasirinkite šį kėdžių komplektą ir paverskite savo valgomojo erdvę stilinga ir patogia! "SPLIT" kėdės, tai funkcionalumas ir modernaus gyvenimo stiliaus harmoningas derinys.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |