*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Komplektas, sudarytas iš dviejų valgomojo kėdžių Split, puikiai tinka jūsų namams. Kėdžių dizainas yra modernus, užtikrinantis stilingą išvaizdą bet kuriame kambaryje – ar tai būtų svetainė, miegamasis, ar valgomasis.
Kėdės pagamintos iš aksomo, kuris suteikia ne tik eleganciją, bet ir komfortą. Metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir patvarumą, o kiekviena kėdė išlaiko iki 110 kg svorį.
Sėdynės aukštis – 49,5 cm, o bendras kėdžių aukštis – 88 cm, kas užtikrina patogų sėdėjimą. Su lengvu surinkimu, kėdės yra puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui namuose.
Šis komplektas ne tik puoš jūsų namus, bet ir suteiks komfortą, leidžiant mėgautis kiekviena akimirka.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |