*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdžių komplektas „SPLIT“ sujungia modernų dizainą ir aukštą ergonomiką, todėl yra puikus pasirinkimas jūsų svetainei, miegamajam ar valgomajam.
Pagamintas iš patvaraus aksomo, šis modelis suteikia ryškumo bet kuriai aplinkai, o metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Kiekviena kėdė yra lengvai surenkama ir sukurta taip, kad užtikrintų maksimalią apkrovą iki 110 kg. Jos svoris yra apie 5 kg, todėl jas lengva perkelti į skirtingas erdves.
Kėdės matmenys: aukštis 88 cm, sėdynės aukštis 49,5 cm, plotis 48 cm ir gylis 40 cm. Šis komplektas yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas pasirinkimas kiekvienam namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 3 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |