*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdžių komplektas „SPLIT“ puikiai tinka Jūsų svetainei, miegamajam ar valgomajam. Jo nesenstantis dizainas ir moderni estetika suteikia bet kokiam interjerui rafinuotumo.
Kiekviena kėdė pagaminta iš naujausių medžiagų, naudojant aksomą, suteikiantį jaukumo jausmą, o metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir patvarumą. Komplektas lengvai surenkamas, todėl puikiai tinka namų naudojimui.
„SPLIT“ kėdžių funkcionalumas ir patogumas leis Jums mėgautis kiekviena akimirka prie stalo. Maksimali apkrova iki 110 kg leidžia užtikrinti saugų naudojimą.
Kėdės matmenys idealiai pritaikomi kasdieniam gyvenimui: aukštis 88 cm, sėdynės aukštis 49,5 cm, plotis 48 cm ir gylis 40 cm. Tai puiki investicija į Jūsų namus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |