*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas „SPLIT“ pasižymi nesenstančiu dizainu ir puikia ergonomika, todėl puikiai tinka bet kuriai namų erdvei - nuo svetainės iki valgomojo.
Kiekviena kėdė pagaminta iš aukštos kokybės aksomo, o jos metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Su maksimalia apkrova iki 110 kg ir sėdynės aukščiu 49,5 cm, šios kėdės užtikrina komfortą ir patogumą kiekvienam vartotojui.
Komplekte yra keturios kėdės, todėl tai idealus sprendimas šeimos vakarienėms arba draugų susibūrimams.
Pats montavimas yra paprastas ir greitas, todėl galėsite greitai mėgautis naujomis kėdėmis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49,5cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |