*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas Soria, puikiai derantis prie bet kokio interjero, suteiks jūsų namams elegancijos ir stiliaus. Šios kėdės yra ne tik gražios, bet ir funkcionalios, užtikrinančios komfortą ir patvarumą.
Kėdžių sėdynės pagamintos iš aksomo, o kojelės – iš tvirto metalo, todėl jos prisitaiko prie įvairių namų aplinkų. Soria kėdės gerai tinka tiek valgomajame, tiek svetainėje ar miegamajame.
Jų maksimali apkrova yra 110 kg, o patogus sėdimosios dalies aukštis – 49 cm. Kiekviena kėdė sveria apie 5 kg, todėl jas lengva perkelti ir pritaikyti skirtingose erdvėse.
Šios kėdės yra lengvai surenkamos ir ypač tinkamos naudoti namuose, užtikrinant ilgalaikį naudojimą ir komfortą kiekvieną dieną.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |