*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Komplektas Soria sudarytas iš 4 elegantiškų valgomojo kėdžių, idealiai tinkančių bet kuriai namų erdvei. Su šiuo moderniu dizainu jūsų svetainė ar valgomasis įgis žavesio ir rafinuotumo.
Kėdės sėdynės medžiaga – aksomas, kuris užtikrina patogumą ir estetinį išvaizdą. Metalinės kojelės suteikia stabilumo ir ilgaamžiškumo, tad kėdės bus puikus pasirinkimas metų metams.
Soria kėdės yra lengvai surenkamos ir gali atlaikyti iki 110 kg svorį, kas dar labiau padidina jų funkcionalumą kiekvienuose namuose.
Su šiuo komplektu ne tik sustiprinsite modernų interjerą, bet ir suteiksite komfortą svečiams ir šeimos nariams. Pasirinkite Soria kėdes ir mėgaukitės jų privalumais!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |