*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pasinerkite į patogumą ir stilių su Soria kėdžių komplektu. Kėdės, pagamintos iš kokybiško aksomo ir metalinių kojelių, suteiks modernumo bet kokiai erdvei.
SORIA kėdės idealiai tinka svetainei, miegamajam ar valgomajam. Jų ergonomiška forma užtikrina komfortą, todėl galėsite mėgautis ilgais pasisėdėjimais su šeima ar draugais.
Kiekvienos kėdės maksimalus apkrovos limitas yra 110 kg, o jos svoris – apie 5 kg, todėl jas lengva perkelti ir prireikus sutalpinti.
Šis komplektas puikiai tinka namams, o jo išmatavimai – 86 cm aukščio, 53 cm pločio ir 42 cm gylio – leidžia pritaikyti jį įvairiose erdvėse.
Soria kėdės ne tik funkcionalios, bet ir stilingos, todėl, pasirinkę šį komplektą, investuojate į savo namų estetiką ir komfortą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |