*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas Soria su juodu aksomo apmušalu puikiai įsilieja į bet kurio interjero dizainą, suteikdamas jam eleganciją ir modernumą.
Kėdės pasižymi patvarumu, jų maksimali apkrova siekia 110 kg, todėl jos tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms.
Lengvai surenkamos kėdės užtikrina patogų naudojimą, o metalinės kojos suteikia stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Su savo ergonomišku dizainu, kėdės užtikrina, kad sėdėjimas būtų malonus ir patogus net ilgesnį laiką.
Soria kėdžių komplektas ne tik puikiai tinka valgomajam, bet ir gali papildyti miegamojo ar svetainės interjerą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda, Auksinė |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |