*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas Soria pasižymi nesenstančiu dizainu ir puikia ergonomika, todėl puikiai tinka svetainei, miegamajam ar valgomajam.
Kėdės sėdynė pagaminta iš minkšto aksomo, o kojelės pagamintos iš patvaraus metalo. Šios kėdės gerai atlaiko iki 110 kg svorį, todėl yra tvirtos ir saugios naudoti kiekvieną dieną.
Lengvai surenkamos Soria kėdės svoris yra apie 5 kg, todėl jas lengva perkelti ir pritaikyti įvairiose erdvėse.
Su Soria komplektu, sukursite modernų ir jaukų interjerą, kuris džiugins tiek Jus, tiek Jūsų svečius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Oskar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |