*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernaus stiliaus baro kėdžių komplektas Halmar H88 yra puikus sprendimas, ieškantiems išskirtinumo ir jaukumo. Kėdė aptraukta sendinta dirbtine oda, suteikiančia elegancijos, o jos metalinės kojos užtikrina tvirtumą.
Kėdėje yra patogi atrama kojoms ir aukščio reguliavimo funkcija, todėl ji tiks prie įvairių baro stalų. Kėdės išmatavimai leidžia komfortiškai jaustis ir priderinti ją prie bet kokio interjero stiliaus.
Šis rudo/juodo dizaino komplektas ne tik puikiai atrodys jūsų namų bare, bet ir taps patogiu bei stilingu pasirinkimu svečiams. Maksimali kėdės apkrova yra 120 kg, užtikrinanti jos patvarumą.
Pasirinkite Halmar H88 baro kėdes ir suteikite savo namams industrinį, modernų ar klasikinį akcentą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 65-85cm |
| Plotis | 39cm |
| Aukštis | 89cm |
| Gylis | 46cm |
| Kilmės šalis | ES |