*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar K336 kėdė yra modernus ir praktiškas pasirinkimas, puikiai tinkantis tiek lauko, tiek vidaus interjerui. Jos sėdimoji dalis pagaminta iš rotango, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir stilių, o metalinės kojos suteikia stabilumą.
Ši kėdė ne tik džiugina akį, bet ir yra labai patogi, nes sėdėjimo aukštis siekia 48 cm. Minkšta pagalvėlė suteikia papildomo komforto, todėl tai ideali vieta atsipalaiduoti.
Su aukščiu 89 cm, plotu 64 cm ir gyliu 64 cm, ji puikiai pritaikoma įvairiose erdvėse, tokiose kaip virtuvė, svetainė ar terasa. Ruda ir juoda spalvos sukuria elegantišką derinį, kuris tiks bet kokiam interjerui.
Kėdė bus pristatyta nesurinkta, tačiau jos surinkimas yra paprastas ir greitas. Maksimali apkrova – 100 kg, todėl ji puikiai tinka tiek namams, tiek kitoms erdvėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Rotangas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 64cm |
| Aukštis | 89cm |
| Gylis | 64cm |
| Kilmės šalis | ES |