*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis universaliai naudojamas 4-ių kėdžių komplektas Amber puikiai tiks bet kuriame interjere. Kėdės pagamintos iš metalinės konstrukcijos ir patvarios dirbtinės odos, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir stilių.
Šviesiai pilka spalva ir modernus dizainas suteiks elegancijos ir lengvumo jūsų valgomojo ar svetainės erdvei. Kėdės matmenys: plotis – 43 cm, gylis – 53 cm, aukštis – 99 cm, todėl puikiai tinka tiek namuose, tiek kavinėse.
Komplektą sudarančios kėdės bus pristatytos nesurinktos, todėl išvengsite papildomų išlaidų už surinkimą. Susikurkite jaukią ir stilingą aplinką su šiuo moderniu kėdžių komplektu!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 99cm |
| Gylis | 53cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |