*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdžių komplektas Eris yra puikus pasirinkimas moderniam interjerui. Su minkšta sėdimąja dalimi ir užapvalintomis formomis, šios kėdės užtikrins aukštą komfortą.
Stabili konstrukcija leidžia naudoti kėdes ilgą laiką. Metalinės kojelės aprūpintos pagalvėlėmis, saugančiomis grindis nuo braižymosi.
Pagamintos iš 100% poliesterio veliūro, kėdės ne tik estetiškai patrauklios, bet ir lengvai prižiūrimos. Jų elegantiška pilka spalva puikiai derės su bet kokiu interjeru.
Kėdės išmatavimai yra optimalūs: aukštis 85,5 cm, plotis 48,5 cm ir gylis 54 cm, todėl jos tinka įvairioms valgomojo erdvėms.
Rinkinyje yra dvi kėdės, kurios padės sukurti jaukią atmosferą tiek šeimos vakarienėms, tiek šventėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 40cm |
| Plotis | 48.5cm |
| Aukštis | 85.5cm |
| Gylis | 54cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Eris |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |