*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis modernus šviesiai rožinis suolas Glory su minkšta sėdimąja dalimi, dekoruota elegantiškomis sagutėmis, suteikia komfortą ir stilių jūsų namams.
Pagamintas iš tvirto metalo ir aptrauktas veliūru, suolas ne tik džiugina akį, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą.
Su šiuo suolu galite papuošti prieškambarį, svetainę ar miegamąjį, jis puikiai derės prie įvairių interjero sprendimų.
Suolo išmatavimai yra 45 cm aukščio, 95 cm pločio ir 38 cm gylio, o maksimali apkrova siekia 110 kg, todėl jis yra labai praktiškas.
Be to, jo kojos su plastikinėmis apsaugomis apsaugo grindis nuo braižymosi, taip užtikrinant papildomą patogumą.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl ją lengvai galite sumontuoti pagal savo poreikius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Suolai |
| Spalva | Rožinė |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 95cm |
| Aukštis | 45cm |
| Gylis | 38cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Glory |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |