*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus valgomojo kėdžių komplektas Brooke puikiai dera su įvairiais interjero stiliais.
Kėdės pagamintos iš milteliniu būdu dengto metalo ir 100% veliūro, užtikrinančio komfortą ir ilgaamžiškumą.
Šviesiai rožinė spalva su juodomis kojelėmis suteikia šviesumo ir elegancijos jūsų valgomajam.
Kėdės turi specialias plastikines apsaugas, kurios neleidžia braižyti grindų, užtikrinant saugumą jūsų namuose.
Dėl tvirtos ir stabilios konstrukcijos šios kėdės gali atlaikyti iki 110 kg svorį, todėl yra tinkamos įvairių dydžių žmonėms.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl suteikia galimybę lengvai ir greitai pritaikyti jį savo erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Rožinė |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 58cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Brooke |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |