*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Notio Living Jenny komplektas susideda iš dviejų šiuolaikiškų valgomojo kėdžių, puikiai tinkamų moderniam interjerui.
Kėdžių dizainas išsiskiria prabangiais plastikinių atlošų akcentais, o chromo spalvos metalinės kojos suteikia papildomo šiuolaikiškumo.
Sėdimoji dalis yra paminkštinta, užtikrinanti komfortą naudojimo metu. Baldų paviršius lengvai valomas ir prižiūrimas, todėl idealiai tinka kasdieniam naudojimui.
Kėdės pagamintos iš tvirto metalo, dirbtinės odos ir plastiko, užtikrinančio ilgaamžiškumą.
Lengvai įsilieja į bet kokį interjerą, tiks tiek virtuvėje, tiek valgomajame, ir pasižymi geru kainos bei kokybės santykiu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Plastikas, Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 55cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Jenny |