*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė Naomi, pilkos spalvos, pasižymi modernaus industrinio dizaino akcentais, kurie suteiks Jūsų namams šiuolaikiškumo.
Ši kėdė turi patogius porankius ir jos sėdimoji dalis aptraukta kokybišku gobelenu, užtikrinančiu komfortą ilgai sėdint.
Kėdės kojos pagamintos iš milteliniu būdu dengto metalo, kuris ne tik suteikia stabilumą, bet ir ilgaamžiškumą.
Be to, kojos yra aprūpintos plastikiniu apsauginiu sluoksniu, kuris padeda apsaugoti grindis nuo braižymosi.
Šios kėdės matmenys yra 61 cm plotis, 60,5 cm gylis ir 84 cm aukštis, o sėdimosios dalies aukštis siekia 47 cm. Maksimali apkrova - 100 kg.
Ši kėdė bus pristatyta nesurinkta, tad ją lengva ir greitai surinkti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Home4you |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 60.5cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Naomi |