*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernaus stiliaus Cherry kėdžių komplektas suteiks Jūsų namams šiuolaikiškumo ir unikalumo. Kiekviena kėdė yra aptrauktas veliūru, o dekoratyvios sagutės papildys jos eleganciją.
Kėdžių kojos pagamintos iš metalo, užtikrinančio jų tvirtumą, o juoda spalva suteikia šiuolaikišką akcentą bet kokiam interjerui.
Su 110 kg maksimaliu svorio limitu, šios kėdės yra ne tik stilingos, bet ir patvarios, patogiai pritaikytos kasdieniam naudojimui.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl galėsite lengvai ir greitai jį surinkti pagal savo pageidavimus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 45cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | CHERRY |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |