*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Buggi kėdžių komplektas pasižymi subtilia elegancija ir moderniu dizainu.
Komplektą sudaro du išskirtinio formato kėdžių vienetai, pagaminti iš medžio masyvo.
Baltos ir rudos spalvos derinys suteikia šilumos ir prabangos pojūtį jūsų interjere.
Kėdžių išmatavimai: plotis - 45 cm, aukštis - 81 cm, gylis - 50 cm.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl ją itin lengva sumontuoti bet kuriam vartotojui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Medžio masyvas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 81cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Buggi |