*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Išskirtinio dizaino, komfortiškas 2-jų kėdžių komplektas K366 puikiai tiks tiek virtuvėje, tiek valgomojo interjere.
Kėdės aptrauktos veliūru, o jų kojos pagamintos iš juodo metalio, suteikiančio modernią išvaizdą.
Matmenys: plotis 52 cm, aukštis 92 cm, gylis 58 cm, o sėdimosios dalies aukštis yra 46 cm.
Raudona (bordo) spalva puikiai papildys Jūsų namų interjerą ir suteiks jaukumo.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl galite mėgautis jos unikalumu iš karto po montavimo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Raudona |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Industrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 92cm |
| Gylis | 58cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | K366 |