*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Suolas Kalune Design puikiai tiks Jūsų virtuvei ar valgomajame, suteikdamas stilingumo ir komforto.
Šis suolas yra su išskleidimo funkcija, leidžiančia prailginti sėdimąją vietą, kad galėtumėte patogiai priimti daugiau svečių.
Pagamintas iš medžio drožlių plokštės (MDP), dengtos melaminu, jis pasižymi tvirta konstrukcija ir moderniu dizainu. Suolo spalva - ruda (walnut), o sėdimosios dalies spalva - mėlyna.
Suolo aukštis siekia 51 cm, plotis gali būti 110 arba 139 cm, o gylis - 40 cm. Sėdimosios dalies aukštis - 51 cm.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl lengvai galėsite instaliuoti ją savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Tipas | Suolai |
| Spalva | Ruda, Mėlyna |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 139cm |
| Aukštis | 51cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Susijusių prekių skaičius | 8 |