*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Stilingas ir praktiškas kėdžių komplektas puikiai papildys unikalų Jūsų namų interjerą. Rožinės spalvos aksominės kėdės ne tik elegantiškai atrodo, bet ir užtikrina komfortą.
Spausdinimosi galimybės leidžia lengvai pritaikyti šias kėdes tiek virtuvėje, tiek valgomojo erdvėje. Metalinės kėdžių kojos suteikia stabilumą ir tvirtumą, todėl jos tarnaus ilgai.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, tad ją greitai surinksite patys. Rinkitės šį komplektą dėl puikaus kainos ir kokybės santykio!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Rožinė |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 65cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Kelis |