*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodos spalvos "Notio Living Buckley" 2 kėdžių komplektas puikiai tinka tiems, kurie nori savo valgomojo erdvei suteikti elegancijos ir nesenstančio stiliaus.
Klasikinis dizainas ir patvari konstrukcija idealiai tinka tiek tradicinėms, tiek šiuolaikiškoms erdvėms, todėl šios kėdės ilgus metus bus vertinamas jūsų namų priedas.
Nesvarbu, ar mėgaujatės kasdieniu maistu, ar rengiate vakarienes, šios kėdės užtikrina ir stilių, ir patogumą. Pagamintos iš aukštos kokybės medžio masyvo ir aptraukta patvariu audiniu, jos suteiks optimalų sėdėjimo komfortą.
Su 46 cm sėdimosios dalies aukščiu, 54 cm pločiu ir 56 cm gyliu, šios kėdės yra ne tik stilingos, bet ir funkcionalios. Jos puikiai dera su įvairiais valgomojo kambario interjerais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 74cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |