*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
2 kėdžių komplektas "Notio Living Felicia" yra puikus pasirinkimas, norintiems elegantiškai papuošti savo valgomojo ar virtuvės erdvę. Šios kėdės, pasižyminčios stilinga ruda ir juoda spalvomis, suteikia šiuolaikišką skandinaviško dizaino akcentą.
Kėdės pagamintos iš aukščiausios kokybės metalinių ir natūralaus rotango medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patogumą. Šių kėdžių sėdimosios dalies aukštis pritaikytas, kad būtų patogu naudoti su dauguma valgomojo stalų.
Komplektas yra pakankamai kompaktiškas, su 87 cm aukščiu, 46 cm pločiu ir 50 cm gyliu, todėl tinka net ir mažesnėms erdvėms. "Notio Living Felicia" kėdės ne tik suteikia stiliaus, bet ir funkcionalumo, todėl yra idealus pasirinkimas kasdieniam naudojimui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Rotangas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |