*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė Gila yra puikus skandinaviško stiliaus pavyzdys, pasižymintis minimalistiniu ir elegantišku dizainu. Ji idealiai tinka bet kokiam valgomajam, suteikdama šiaurietiško paprastumo pojūtį.
Ši kėdė aptraukta minkštu ir patvariu juodu audiniu, užtikrinančiu tiek stilių, tiek komfortą. Idealiai tinka ilgoms pietų pauzėms ar darbo sesijoms.
Dideli kėdės matmenys (61 cm pločio, 74 cm gylio ir 89 cm aukščio) užtikrina, kad joje patogiai gali sėdėti įvairaus ūgio žmonės, tad ši kėdė prisitaiko prie skirtingų poreikių.
Elegantiška juoda spalva suteikia rafinuotumo jūsų valgomojo zonai ir leidžia lengvai derėti prie įvairių interjero dekorų, kuriant harmoningą aplinką.
Kėdė Gila puikiai tinka tiems, kurie vertina funkcionalumo, patogumo ir stiliaus derinį savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | -cm |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 89cm |
| Gylis | 74cm |
| Kilmės šalis | Nenurodyta |