*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodos spalvos "Notio Living Emilie" 2 kėdžių komplektas idealiai tinka vertinantiems modernų dizainą ir komfortą savo gyvenamosiose erdvėse.
Elegantiškas juodas aksomas, sujungtas su tvirtu metaliniu rėmu, suteikia ir stiliaus, ir funkcionalumo.
Šios kėdės puikiai tinka visiems, norintiems suteikti rafinuotumo savo valgomajam ar virtuvei.
Modernus komplekto dizainas užtikrina, kad jis papildys bet kokį šiuolaikinį dekorą, todėl tai universalus pasirinkimas įvairiems namų stiliams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 49.5cm |
| Aukštis | 80.5cm |
| Gylis | 54cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |