*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Notio Living Ronja kėdžių komplektas, derinantis rožinį audinį su auksiniu metaliniu rėmu, suteikia elegancijos bet kokiam valgomajam.
Patogios kėdės užtikrina komfortą ilgų vakarėlių ar kasdieniam naudojimui, nes jų sėdimosios dalies aukštis yra 45 cm.
Pagamintos iš patvarių medžiagų, šios kėdės atlaiko kasdienį dėvėjimąsi ir išlieka stilingos.
Modernaus dizaino kėdės su aptakiomis linijomis puikiai tinka šiuolaikinėms virtuvėms ir valgomiesiems.
Rinkinyje yra dvi kėdės, idealiai tinkančios namams, ieškantiems spalvų ir prabangos dozes.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Rožinė, Auksinė |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 49cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 59cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |