*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Komplektą sudaro dvi stilingos kėdės, aptrauktos aukštos kokybės veliūru. Tamsiai žalia spalva puikiai tiksi moderniame interjere.
Metalinių kojų konstrukcija užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą, o patogus sėdimosios dalies aukštis suteikia komfortą.
Išmatavimai: aukštis - 102 cm, plotis - 46 cm, gylis - 61 cm, sėdimosios dalies aukštis - 51 cm.
Kėdės bus pristatytos nesurinktos, todėl lengvai jas pritaikysite savo erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 102cm |
| Gylis | 61cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | K442 |