*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodas 2-jų kėdžių komplektas Signal Meble Azalia puikiai papuoš Jūsų namus. Kėdės pasižymi moderniu dizainu ir elegancija.
Kėdžių sėdimoji dalis ir atlošas aptraukti patogiu veliūriniu audiniu, suteikiančiu joms išskirtinį komfortą. Metalinės kojos užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Kėdės sukasi 180 laipsnių kampu, todėl leidžia laisvai judėti ir lengvai prisitaikyti prie Jūsų aplinkos. Matmenys: plotis - 61 cm, aukštis - 86 cm, gylis - 44 cm.
Šios kėdės ne tik praktiškai, bet ir stilingai atrodys Jūsų valgomojo erdvėje. Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl galėsite lengvai priderinti prie savo interjero.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Azalia |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |