*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Stilingas 2-jų kėdžių komplektas Signal Meble Azalia puikiai tiks Jūsų namams. Kėdės aptrauktos veliūriniu audiniu, suteikiančiu joms eleganciją ir komfortą.
Jų metalinės kojos užtikrina stabilumą, o sukimosi galimybė 180 laipsnių kampu leidžia lengvai prisitaikyti prie bet kokio interjero.
Su išmatavimais – plotis 61 cm, aukštis 86 cm ir gylis 44 cm, šios kėdės bus puikus sprendimas jūsų valgomojo erdvei.
Mėlyna spalva ir modernus dizainas daro šį komplektą ne tik funkcionaliu, bet ir stilizuotu pasirinkimu kiekvienam namų interjerui.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl galėsite jį lengvai pritaikyti savo poreikiams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Azalia |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |