*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis stilingas 4-ių kėdžių komplektas Signal Meble Chic puikiai papildys Jūsų namus. Sukurtas moderniam interjerui, komplektas pasižymi elegantišku dizainu ir patogumu.
Kėdžių sėdimoji dalis ir atlošas aptraukti vandeniui atspariu veliūriniu audiniu, todėl jos lengvai prižiūrimos ir tinkamos kasdieniam naudojimui.
Kėdžių metalinės kojos užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą, o tamsiai pilka spalva suteikia elegancijos.
Su šiuo komplektu, Jūsų valgomojo erdvė taps jaukesnė ir stilingesnė. Kėdės bus pristatytos nesurinktos, todėl turėsite galimybę patogiai jas surinkti pagal savo pageidavimus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 43cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Chic |