*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Stilingas ir modernus 2 kėdžių komplektas Signal Meble Lilia papuoš Jūsų namus. Su tamsiai mėlyna veliūrine apdaila, šios kėdės suteiks jaukumo ir elegancijos bet kuriai erdvei.
Kiekviena kėdė išsiskiria aukštos kokybės metalinėmis kojelėmis, užtikrinančiomis ilgaamžiškumą ir stabilumą. Sėdimosios dalies plotis yra 43 cm, o aukštis - 51 cm, todėl jos yra patogios ir ergonomiškos.
Komplektas bus pristatytas nesurinktas, tačiau jo surinkimas yra paprastas ir greitas. Pasirinkite šį kėdžių komplektą, kad sukurtumėte patrauklią valgomojo aplinką.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 59cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 45cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Lilia |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |