*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Homede Sharonti kėdė puikiai tinka jūsų valgomojo ar virtuvės interjerui. Jos tamsiai ruda dirbtinės odos apdaila suteikia elegantišką išvaizdą, o metalinės kojelės užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą.
Kėdės matmenys yra idealūs patogiam sėdėjimui: aukštis - 87,5 cm, plotis - 51 cm, gylis - 48 cm. Sėdimosios dalies aukštis – 44,5 cm, plotis – 51 cm, gylis – 42 cm, užtikrina komfortą ir patogumą.
Ši moderni kėdė puikiai derės bet kokio stiliaus kambaryje ir bus pristatyta jau surinkta, todėl galėsite mėgautis ja vos tik ją gavę.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Homede |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44,5cm |
| Plotis | 51cm |
| Aukštis | 87.5cm |
| Gylis | 48cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Sharonti |