*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė FLORA pasižymi elegantišku pilku aksomo apmušalu, suteikiančiu bet kuriai aplinkai rafinuotą išvaizdą.
Maža papildoma pagalvėlė ant atlošo užtikrina itin patogų sėdėjimą, todėl šia kėde mėgausitės ne tik stiliumi, bet ir patogumu.
Kėdės rėmas ir kojos yra pagaminti iš metalo, padengto juoda milteline danga, o apatiniai kojų galai akcentuoti elegantiška aukso spalva.
Su gerais išmatavimais, ši kėdė puikiai tiks tiek valgomojo, tiek gyvenamojo kambario interjere.
Be to, kėdė gali atlaikyti iki 120 kg svorį, todėl yra tinkama įvairiems vartotojams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Home4you |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus, Glamūrinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 63cm |
| Kilmės šalis | Nenurodyta |
| Baldų kolekcija | FLORA |