*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė Bora yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo virtuvei ar valgomajam elegancijos ir patogumo. Aptrauktas tamsiai žalios spalvos aksomu, šis baldas ne tik puošia, bet ir užtikrina ilgalaikį naudojimą.
Kėdės kojos pagamintos iš kokybiškos medienos, todėl ji yra tvirta ir patikima. Komplekte yra keturios kėdės, kurios puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Su išmatavimais: plotis 44 cm, aukštis 81,5 cm, gylis 38 cm, ši kėdė užtikrina komfortą ir praktiškumą bet kurioje erdvėje. Sėdimosios dalies aukštis yra 37,5 cm, tad ji ypač tinkama prie valgomojo stalo.
Pristatoma nesurinkta, tačiau jūsų patogumui, surinkimas yra itin paprastas. Pasirinkite kėdę Bora ir mėgaukitės jos elegancija ir komfortu kiekvieną dieną.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Bora |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Žalia |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 37.5cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 81.5cm |
| Gylis | 38cm |
| Kilmės šalis | Kinija |