*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Juodos spalvos valgomojo kėdė "Tina" puikiai tiks tiems, kurie vertina baldų stilių ir ilgaamžiškumą. Ši "Actona" pagaminta kėdė išsiskiria elegantiška juoda spalva ir tvirta metaline konstrukcija.
Klasikinio dizaino ir patogaus sėdėjimo aukščio kėdė yra idealus pasirinkimas, siekiant suteikti savo valgomojo erdvei rafinuotumo.
Ji nesensta ir puikiai dera prie bet kokio interjero, todėl yra praktiškas pasirinkimas kasdieniam naudojimui ir ypatingoms progoms.
Naudojant šią kėdę, kiekviena vakarienė taps malonumu, nes ji užtikrina komfortą ir stabilumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 66cm |
| Plotis | 49cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Tina |