*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Queer Eye |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 61cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Kinija |