*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė Batilda – tai puikus pasirinkimas norint papuošti savo valgomojo interjerą.
Jos ekologiška sėdynės forma su išlenkta nugara užtikrina komfortą ir atramą. Tvirtas alyvuoto ąžuolo pagrindas suteikia stabilumo ir ilgaamžiškumo.
Madingas boulé audinys, turintis prabangų ir švelnų prisilietimą, ne tik atrodo stilingai, bet ir yra labai patvarus.
Šis 2 vnt. rinkinys yra idealus pasirinkimas, kad sumažintumėte pakuočių kiekį, o kartu suteiktumėte naują žavesį savo namams.
Atsigulkite ir mėgaukitės maistu su šeima ir draugais šiose elegantiškose kėdėse.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 82.5cm |
| Gylis | 47cm |
| Kilmės šalis | Kinija |